fbpx

Google Review karta

Jedno z tajemství zvýšených prodejů

Vyníkající neodolatelná nabídka je prvním krokem. Druhým krokem je ukázat zákazníkům, že například špičkový servis, menu, produkty a kvalitní služby máme i DNESKA. Ne před rokem. Ne před půl rokem, ale včera.  A to se zákazník dozví v Recenzích na Google a vašich odpovědích na tyto recenze*

Tap2Rate Karty Ceník

Jednorázová cena - zvýhodněná objednávka - dodání IHNED

(Překlikněte pro získání výhodnější ceny pro více než jednu kartu.)

Basic - 1 karta 735 Kč

Premium - 1 Karta 399 Kč 

Profi - 1 Karta 280 Kč

735,- Kč

 • 1 karta 
 • Funkční 24/7 365 dní v roce 
 • PVC karta NFC + QR kód
 • zvýhodněná cena

FRIENDS200 - 200,- Kč kupón zadejte při prvním nákupu.

1197,- Kč

 • 3 karty
 • PVC karta NFC + QR kód
 • Funkční 24/7 365 dní v roce
 • 46 % sleva

FRIENDS200 - 200,- Kč kupón. Zadejte při prvním nákupu.

2797,- Kč

 • 10 karet 
 • PVC karta NFC + QR kód 
 • Funkční 24/7 365 dní v roce 
 • 62 % sleva 

FRIENDS200 - 200,- Kč kupón. Zadejte při prvním nákupu.

Vrátíme Vám peníze

za 10 recenzí

100%

30 dní Garance

Poznejte sami jak je to jednoduché! 

Získejte 10 recenzí za prvních 30 dní!

Máme pro vás překvapení! Nové recenze vás posunou na přední místa ve vyhledávání na Google a kdokoli bude vyhledávat vaše služby, zobrazíte se mu na předních místech. Proto je důležité opravdu kartu začít používat. Až 88% lidí považuje za důležité, aby recenze nebyly starší než 6 týdnů. Pokud získáte 10 recenzí do 30 dnů od aktivace karty vrátíme vám peníze za jednu kartu. Stačí napsat na náš email info@bebestiot.cz

Jednoduchý trik pro zobrazení vaši firmy na předních místech vyhledávání na Google.

Získejte více pozitivních 4 a 5* recenzí a tím si zabezpečíte to nejlepší postavení na Google, vždy když lidé vyhledávají na Google podnik, službu nebo produkt.

Se svými zákazníky jste v kontaktu každý den, proč si nechat ujít příležitost získat další recenzi na Googlu. Zvyšte své recenze, dosah, reputaci, viditelnost a prodeje pomocí jediné karty.

Pro jaký typ podnikání je karta vhodná?

Více než 75 % zákazníků si před použitím vašich služeb zkontroluje co o vás říkají vaši zákazníci. Proto je Tap2Rate karta skvělým nástrojem pro všechny místní firmy, které přitahují zákazníky prostřednictvím vyhledávání Google.
Seznam je obrovský: od restaurací, salónů krásy až po hotely, kavárny, fitness, welness, autoservisy a ordinace lékařů.
Tato technologie generuje nepřetržitý proud zpětné vazby od zákazníků!

Jaké výsledky můžete očekávat?

Představte si toto: když někdo vyhledává vaše služby online, vždy je důležité, aby se vaše firma zobrazovala na přední straně a vrcholu seznamů firem na Google. To vám Tap2Rate karta pomáhá dosahovat.

Jaký je výsledek tohoto snažení? Obrovská výhoda oproti vaší konkurenci. Více nových zákazníků. Dlouhodobé budování popularity a důvěry. Více doporučení od stávajících klientů.Větší míra zapojení do vašich akcí.

Co získáváte


Recenze na 1 dotek

Stačí kartu přiložit k telefonu. (přečíst QR kód camerou telefonu)


Jednoduchost

Otevře se okénko, kde zákazník napíše recenzi přimo na Google.


Reporty*

Získáváte okamžitý přehled o používání jednotlivých karet.


Odpovědi na recenze*

Nemáte čas? Odpovíme na vaše recenze okmažitě za vás.

* - označené hvezdičkou jsou pokročilé služby s pravidelnou měsíční platbou

Služba, kterou jinde nenajdete

Zaměřili jsme se na:

Pohodlí

Kvalitu

Výsledky

Obdžíte od nás již kartu propojenou s vašim Google účtem. Anebo si jedním kliknutím v našem menu vyberete firmu, kde bude karta používána sami. Poskytneme vám reporty v reálném čase. Každá karta má jedinečný odkaz, takže můžeme sledovat všechna použití karty od vašich zaměstnanců. Udělejte z toho přátelskou soutěž o to, kdo získá nejvíce recenzí*

Bohuslav Kradzinski

Majitel sÍTĚ KAVÁREN

MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOsT S TÍMTO JEDNODUCHÝM ŘEŠENÍM.

"Kartu pro jednodušší získávání reakcí našich zákazníků na naše služby, jsme prvně vyzkoušeli na jedné z našich provozoven. Následovaly ostatní. Pomohlo nám to v krátké době získat mnohem více recenzí a taky jsme se posunuli ve vyhledávači na přední místo. Z čeho jsem byl ale úplně v šoku, byly automatické odpovědi na recenze zákazníků. Trvali jsme na tom, že si na recenze budeme odpovídat sami, nakonec jsme usoudili, že automatické odpovědi jsou kolikrát kreativnější a působí velmi dobře a šetří nám náš čas. Proto jsme tuto službu u nás zavedli rovněž."

Jak se lišíme od ostatních?

Nemusíte sami nic s ničím propojovat. Osobně vám předáme kartu nebo karty připravenou pro vaší provozovnu, prodejnu, restauraci anebo ji od nás již přednastavenou dostanete poštou. Pro lepší přehled u nás máte jako další službu přehledný reporting* v grafické podobě, kde vidíte všechny důležité podrobnosti, včetně situace, kdy ve firmě používáte více karet a chcete vědět, kdo z vašich spolupracovníků a jak kartu používá. Pomůžeme vám taky s okamžitými odpovědmi* na právě napsanou recenzi. Tedy po obdržení karty se nemusíte o nic dalšího starat. Jen využít karty naplno a vždy požádat návštěvníka, klienta, hosta, zákazníka o poskytnutí recenze.

Chcete spravovat recenze z jednoho místa?

Chcete spravovat recenze z jednoho místa a využít další pomůcky? Google, Facebook, Tripadvisor +30 dalších. Sdílejte nejlepší recenze na vašem webu. Sdílejte recenze na sociálních sitích pomocí kartiček ve vašem brandu. Ušetřete čas a nechte AI pracovat za vás.

Tap2Rate Karty Ceník

Jednorázová cena - zvýhodněná objednávka - dodání IHNED

(Překlikněte pro získání výhodnější ceny pro více než jedu kartu.)

Basic - 1 karta 735 Kč

Premium - 1 Karta 399 Kč 

Profi - 1 Karta 280 Kč

735,- Kč

 • 1 karta 
 • Funkční 24/7 365 dní v roce 
 • PVC karta NFC + QR kód
 • zvýhodněná cena

FRIENDS200 - 200,- Kč kupón zadejte při prvním nákupu.

1197,- Kč

 • 3 karty
 • PVC karta NFC + QR kód
 • Funkční 24/7 365 dní v roce
 • 46 % sleva

FRIENDS200 - 200,- Kč kupón. Zadejte při prvním nákupu.

2797,- Kč

 • 10 karet 
 • PVC karta NFC + QR kód 
 • Funkční 24/7 365 dní v roce 
 • 62 % sleva 

FRIENDS200 - 200,- Kč kupón. Zadejte při prvním nákupu.

Tak na co ještě čekáte? 

 Získejte kartu Tap2Rate Google reviews za zvýhodněnou cenu už dnes!

* - označené hvezdičkou jsou pokročilé služby s pravidelnou měsíční platbou.

limitované bonusové služby*

Reporting*

Jakmile je karta aktualizovaná začneme shromažďovat data všech lidí, kteří kartu ve firmě používají. Tzn při registraci dochází k výběru, zdali karta bude registrována na majitele nebo zodpovědnou osobu anebo každého pracovníka samostatně. Pokaždé když je proveden sken je aktivita zaznamenána s číslem karty a osobou která kartu použila. Obdržíte speciální link, kde si kontrolujete provoz v reálném čase.

Cena služby: 735 Kč / měsíc

Automatické odpovědi na recenze zákazníků*

Zvyšte zapojení zákazníků do života vaši firmy jako nikdy předtím, pomocí našich automatických, autentických odpovědí na vaše Google recenze. Naše špičková technologie umělé inteligence nejen reaguje, ale naslouchá, učí se a oslovuje vaše zákazníky jedinečným hlasem vaší značky.

Ceny služby: 735 Kč / měsíc


*Reporting + AI odpovědi Ceník

Chcete mít přehled o používání karet?

Používáte li více karet. Pak je každá karta přiřazena jiné osobě. Rádi byste věděli přesně, která karta je používána a jak? Můžete tak motivovat své spolupracovníky nebo zaměstnace odměnou za jejich aktivitu. Aktivity karet sledujeme a můžeme vám poskytnou přehledný portál, kde v reálném čase sledujete ty nejdůležitější paramentry. Cenu této služby najdete výše.

Otázky a odpovědi:

Musí mít zákazníci email na Google?

Aby vaši zákaznící vůbec mohli zanechat hodnocení na Google pro vaši firmu, musí mít účet Google.
Většina uživatelů chytrých telefonů má účet Google. Používají YouTube, Gmail nebo Google Maps. Ve skutečnosti má 93 % lidí s chytrým telefonem účet Google.

Je nějak omezeno, kolik recenzí může zákazník napsat?

Ne. Je možné napsat recenzi pokaždé, když návštěvník, zákazník, host k vám přijde a provede nákup.

Je možné změnit link na kartě?

Samozřejmě! U každé jednotlivé Tap2 karty máte možnost bez námahy změnit svůj odkaz na recenze.
Pro provedení změny nás kontaktujte na info@bebestiot.cz anebo telefonicky na +420720361458. Změnu nastavení vám provedeme.

Jak dlouho mohu kartu používat?

Pokud jde o trvanlivost Tap2 karet, jistě vás potěší, že vám budou sloužit celý život. Jakmile získáte Tap 2 kartu , zůstane v platnosti po neomezenou dobu a není třeba ji znovu nijak aktualizovat, což zajišťuje dlouhodobé výhody pro vaše podnikání. Toto bude platit vždy za podmínek, kdy nedojde k výrazným změnám jakým způsobem jsou poskytovány recenze zákazníku na Google platfromě.

Jak si kartu po zakoupení nastavím, tak aby správně fungovala?

Postup je velmi jednoduchý! Na zadní straně karty je QR kód, který musíte naskenovat, abyste kartu aktivovali, to vás provede všemi kroky, které musíte udělat. Proces trvá asi 3-4 minuty! Vyberete si vaší provozovnu zobrazovanou na Google a jedním kliknutím je process ukončen. Kartu vám můžeme po upřesnění z vaší strany, kde ji chcete používat, nastavit ještě před odesláním. 

Funguje karta se všemi telefony?

Všechny telefony vyrobené od roku 2019 jsou vybaveny technologií NFC, jsou tedy kompatibilní s Tap2 kartami. U některých starších telefonů, kde NFC není k dispozici, lze použít kameru fotoaparátu mobilního telefonu a načíst QR kód na druhé straně Tap2 karty. U některých historických typů telefonů, je nutné zapnout funkci "čtení QR kódu fotoaparátem telefonu".

Za jak dlouho obdržíme svou objednávku?

Vaši objednávku obdržíte nejpozději do 5 pracovních dnů od zaplacení. Větší počet karet vyřizujeme na objednávku. Doba doručení by však neměla být větší než 14 pracovních dnů.

Je k dispozici nějaký souhrn informací o používání karty?

Ano. Ke každé objednávce je možné vám poskytnout ucelený přehled o tom jak je karta využívána. Kdo ji používá. Kdo z týmu je a jak aktivní a pod. Tato nadstavba je službou placenou. Přehled získáváte ve formě online prezentace v reálném čase v grafické podobě. Tato služba je zpoplatněna částkou 735,- Kč měsíčně. 

Co to jsou automatické odpovědi na recenze?

Automatické odpovědi na recenze je další add-on službou, kterou si můžete přidat k dokonalému využití karty. Odpovědi na recenze zákazníků jsou velmi důležitou součástí Google recenzí. Až 45 % lidí, kteří si čtou recenze se rozhodují podle toho, zdali a jestli vůbec vidí, že firma zákazníkům odpovídá na jejich recenze. Odpovídání na recenze může navýšit prodeje až o 25 %! Automatické odpovědí šetří čas. Odpověď přichází v krátké době po zákazníkově recenzi. Automatické odpovědi si můžete vyzkoušet zde: https://reviews.walletpaycard.com/ai-reviews

Jsou zde nějaké skryté poplatky?

Aktuální ceny za jednotlivé produkty vidíte vždy v ceníku. Jednoduše shrnuto. Platba za kartu nebo jakýkoli počet karet je jednorázová platba. Karta vám umožnuje získávat recenze od zákazníků a máte ji k dispozici na celý život. Služba " Automatické odpovědi na Recenze " je zpoplatněna částkou 735,- Kč / měsíc s možností zřízení kdykoliv a výpovědí kdykoliv bez smluvního závazku. Služba " Reporting " je zpoplatněna částkou 735,- Kč / měsíc s možností zřízení kdykoliv a výpovědí kdykoliv bez smluvního závazku. Nefunkčnost karty může způsobit jen její poškození anebo výrazná změna obchodních podmínek a poskytovaných služeb v oblasti zveřejňování recenzí společností Google. V tomto případě si vyhrazujeme právo nemít povinnost navrácení peněz.  Tedy nejsou zde jiné skryté poplatky. Zakazník si vždy hradí poštovné, tak jak je uvedeno v aktuálním ceníku produktů a služeb.

Zajistěte si dnes pomůcku, která jednoduše pomáhá navyšovat prodeje.

>