fbpx

KLUB

navyšování prodejů

ZaujmemE

Zákazníky

Vaší Restaurace

Klub navyšování prodejů

Otevře se v Messengeru!

Personalizace a oboustranná komunikace se zákazníkem je doprovázena WOW efektem a opravdu zaujme vaše zákazníky tak, aby propagovali vaši restauraci

Eticky zapojíme vaše zákazníky tak, aby se zajímali o vaši restauraci na Facebooku.


Vaší restauraci tak navštíví více lidí a utratí více peněz. 


Budujeme tak povědomí o restauraci a to způsobí, že se vaší zákazníci k vám rádi vracejí znovu a znovu.Inspirace

FACEBOOK Messenger ZÁKAZNICKÝ PROGRAM 

Co udělá Váš zákazník?

Zákazník přijde znovu

Zapojíme vaše zákazníky do moderních programů v prostředí FB Messengeru.. Ukážeme zákazníkům neodolatelnou nabídku a to pravidelně.. Odměníme  zákazníka za návštěvu a útratu.a ten rád přijde znovu

Bude ho to bavit

Používáme společenské události a dny, kdy lidé rádi slaví, tak aby je slavili u vás. Vytvoříme pro vás Facebook kampaně..Vše se odehrává na mobilech vašich  klientů moderní a zábavnou formou. Lidé rádi smysluplně používají své telefony.

Bude s vámi komunikovat

Firma by měla být tam, kde je její klient. A klient je na chatu se svými přáteli. Zákazníci si posílají mezi sebou zprávy.. A nyní vám umožníme komunikovat se svými zákazníky jako jejich přítel.  V aplikaci, kterou již má 99% vašich klientů nainstalovanou.

Řekne o vás svým kamarádům

Přidáním možnosti sdílet vaše nabídky dosáhneme většího organického dosahu. Naše věrnostní programy jsou plně automatizovány a spokojený zákazník, tak má možnost okamžitě říci o vás svým přátelům a může být za to odměněn.

Napíše pozitivní recenzi

Vyzveme vaše klienty k zanechání recenze ve formě textu,nebo obrázku s textem, případně nahráním videa a zautomatizujeme proces zveřejnění recenze na Facebook,Google anebo TripAdvisor. Pomocí reputačního softwaru eliminujeme negativní recenze.

Stane se věrným zákazníkem

Zákazník který je spokojen s vaší speciální nabídkou nebo akcí a s kvalitou vašeho servisu se rád vrací i v dalších dnech.  To celkově navyšuje vaše příjmy. Věrný zákazník chce, aby k vám chodili i jeho kamarádi a známí... 

Otevře se v Messengeru!

ROI - Návratnost INVESTICE.POdívejte se na VIDEO níže

Vyzkoušejte si

demo RAZÍTKA!

Kliknutím na tlačítko " Vyzkoušet DEMO Start " se vám otevře komunikace v Messengeru. Klikněte pak na na tlačítko " Začněte " v Messengeru .

Otevře se v Messengeru!

CO k tomu POUžíváme?

Marketing pro mobilní telefony

Lidé jen vyjímečně odcházejí z domu bez mobilního telefonu. Se změnami technologií musíme změnit i marketing. Stále více a více lidí používá aplikace na chatování s přáteli. Používáme pro komunikaci se zákazníky tu nejvíce inovativní strategii, která je dnes k dispozici.

Mobilní věrnostní karty

Mobilní karta je uložena v telefonech vašich klientů a ten mají vždy sebou. Nejdůležitější faktor pro dlouhotrvající vztah se zákazníkem a váš profit, je zákazníkova věrnost. Můžete mít kupóny, nabídky, členství, vizitky, vstupenky a to vše jako jedinečnou "kartu" v mobilní peněžence.

Facebook kampaně

Zákazník který je spokojen s vaší speciální nabídkou nebo akcí a s kvalitou vašeho servisu se rád vrací i v dalších dnech.  To celkově navyšuje vaše příjmy. Věrný zákazník chce, aby k vám chodili i jeho kamarádi a známí... 

UdělEjte si čas a podívejte se na 40min. prezentaci

CO tedy hlavně získáte?

Získáte 2x až 3x více zákazníků

Zapojíme každého, kdo navštíví vaší restauraci a vaší Facebook stránku, aby se zúčastnil vašich měsíčních soutěží, pořádaných akcí . Docílíme tak také růst virálního dosahu.

Kampaně zaměřené na to, aby u vás lidé nechali více peněz

Nechte nás vytvořit, spravovat a spustit propagační kampaně. Ušetříte tak čas pro růst vašeho podnikání a získáte více zákazníků, doporučení a recenzí.

80-96% zákazníků otevře vaši zprávu

Zajisté je milé zjištění, že většina vašich zákazníků bude včas a efektivně informována o všem co si přejete jim sdělit. To má obrovský vliv na navyšování vašich příjmů a budování povědomí o vaší firmě.

Můžete poslat GPS push notifikaci, když je zákazník ve vašem městě a blízkosti vaší restaurace a nebo ve vaší restauraci.

Pokud jsou vaši zákazníci ve vaší místní oblasti, můžeme povolit, aby GPS odeslala oznámení přímo na jejich telefon a pozvat je k vám. A když  k vám zákazník přijde, zajistíme, že bude vědět vše o vašich speciálních nabídkách. Vaši zákazníci tak budou moci snadno použít svou věrnostní kartu v mobilní peněžence. Pokud je zákazník u Vás můžete ho informovat zprávou o dnešní nabídce pomocí beacons (vysílače), které můžete umístit ve vaší provozovně.

Měřitelnost a záznam všech aktivit

Se sledovatelností aktivit je snadné vidět celkový počet vytvořených, nainstalovaných, aktivních, využitých nabídek, komunikací a také vynaložených částek, což je pro každou firmu rozhodující, protože vám to umožňuje vidět návratnost investice každé kampaně / nabídky.

... a mnohem více

Vyzkoušejte si

demo RAZÍTKA!

Kliknutím na tlačítko "Vyzkoušet DEMO Start " se vám otevře komunikace v Messengeru. Klikněte pak na na tlačítko " Začněte " v Messengeru . 

BebestIoT

Copyright BebestIot 2018.

>